אודות

MANSOUR CENTER הינה החנות הגדולה והגלריה המובילה  בישראל לעיצוב הבית. היא נחשבת לאחת המיוחדות והבולטות בישראל. החנות משתרעת על 2000 מ’ והיא ממוקמת על הר הכרמל בכניסה לכפר עוספיה.

מנסור סנטר הגלריה לעיצוב הבית, מציגה בשטחה לאורך השנים למעלה מ-150 אלף מוצרים תחת הכותרת עיצוב אקסקלוסיבי לבית, ברמות הגבוהות ביותר. מנסור סנטר הוא עסק משפחתי שהוקם על ידי אבי המשפחה ובו מועסקים בני משפחת מנסור, אבל לא רק. עשרות עובדים מתמקמים מידי יום, לתת שירות רובם באולם התצוגה ואלה נותנים מענה לכל שאלה. מנסור סנטר נמצאת בקדמת המודרניזציה של עיצוב הבית והיא קשורה בקשרי עבודה רצופים עם  מעצבי דירות, יבואנים ואדריכלים והיא עוסקת במיתוג של לא מעט עסקים ודירות ברחבי ישראל.

כבר למעלה מעשור מנסור סנטר היא היבואן הרשמי של מוצרים מהמזרח הרחוק: חלק גדול מהמוצרים מגיעים מסין, וייטנאם, מרוקו , תאילנד , הודו ובכל רחבי אסיה ואירופה.

השהייה במתחם הענק של מנסור סנטר תמיד מלווה בחוויה על פי מיטב המסורת הדרוזית, קפה ועוגה, חיוך בשפע ובעיקר יחס אישי. החוויה הכללית של סיור באולמות התצוגה, האספקה המידית, השירות המחייך הליווי גם לאחר הקניה, עושים את ההבדל בין מנסור סנטר למתחמי עיצוב אחרים ברחבי ישראל.

היכולת של מנסור סנטר לתת ללקוח מקום ראשון, עושה את מנסור סנטר למקום שנעים לשהות בו. “גם אם לא קנית נהנית מהשהות”, אמרה אחת הלקוחות. מעצב פנים הוסיף: “לבוא למנסור סנטר זה לקבל רעיונות בשפע. קשה שלא לצאת מכאן עם משהו. יש כאן הכל מהכל לבית”.
קהל היעד של מנסור סנטר הוא לא רק מעצבי פנים, אדריכלים , הום סטיילינג, אלא גם לקוחות פרטיים אשר מקבלים מענה ושירות אישי מצוות העובדים והמעצבים.

במנסור סנטר שורה של מחלקות:

ריהוט גן : פינות ישיבה, נדנדות , גזיבו מעוצב , שולחנות וכסאות (מחומרים שונים )…  למשל במחלקת הריהוט לבית יש מיגוון עצום של מזנונים, ויטרינות, פינות אוכל, כסאות, שולחנות סלון, ספות , כורסאות, מדפים ועוד… במחלקת הטקסטיל שפע של מפות, וילונות, כריות נוי, שטיחים, מצעים HOMESTILE. במחלקת כלי בית: ARCOSTEEL סטים למטבח, כלי בית מפות שולחן כוסות קריסטלים. לצד כל אלה אחת המחלקות הגדולות היא מחלקת הגן והדקורציה לבית. בין היתר אלפי מראות , תמונות, פרחי משי ועוד. ביקור במנסור סנטר זה מפגש של איכות ואין סוף יצירתיות

מנסור סנטר חוויה מתמשכת